- Головна
- Відгуки
Відгуки

Андрій П.

Валерія Р.

Оксана Д.,

Вікторія А.
Щиро вдячна Равлику за надані знання

Lena
Дякую всій команді. Сьогодні здала теоретичний іспит без жодної помилки за перший раз.

Ольга Б.
Здала сьогодні теорію. Дуже дякую вам, дуже допомогла платформа для навчання.

Анастасія П.,
Доброго дня, сьогодні теж здала теорію

Вікторія Ж.,
Дякую вам!
Здала сьогодні теорію також з першого разу ! ❤️ Неперевершене відчуття. Всім успіхів

Діана С.,
Добрий день. Здала сьогодні теорію також з першого разу, не знаю як, але справилася за 3 хв

Ірина М.,
Доброго дня! Сьогодні здавала теорію ! Склала з першого разу! Дякую!!

Анна Л.,
Дуже вдячна автошколі за якісну підготовку

Наталія К.,
Здала! З першого разу. 20 із 20